SUPER PRÉMIUM KRMIVO PRE MAČKY - Wellcan Gold Super Prémium krmivo pre psov a mačky

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

SUPER PRÉMIUM KRMIVO PRE MAČKY

WELLCAN GOLD CAT ADULT 32/18 špeciálna receptúra pre dospelé mačky

WELLCAN GOLD SUPER PREMIUM CAT ADULT 32/18 Chicken and Rice
Špeciálna receptúra pre dospelé mačky, s kuracím mäsom a ryžou s hairball tranzitným systémom
Jediným zdrojom uhľohydrátov sú ryža, kukurica a jačmeň
Mačky milujú chuť mäsa a inštinktívne vedia, čo je pre nich dobré, preto vedia oceniť kvalitné mäso. WELLCAN GOLD SUPER PREMIUM CAT ADULT sú pripravované výlučne z kvalitného mäsa, starostlivo vybraného tak, aby Vaša mačka zo svojho krmiva získala maximum.
WELLCAN GOLD SUPER PREMIUM CAT ADULT granule sú plné vysoko kvalitných bielkovín, vitamínov, minerálnych látok a chuťovo rozmanitých a zdravých zložiek. Granule sú vyrobené z kvalitného mäsa a sú kompletnou a vyváženou stravou na každý deň.
Zloženie: kuracie mäso, ryža, kukurica, kurací tuk, rybie mäso, jačmeň, hydrolyzovaná kuracia pečeň, kukuričný škrob, celulóza (min. 5%), repná dužina, droždie, vaječná múčka, rybí olej, minerály a vitamíny, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitínu), hydrolyzované kôrovce (zdroj glukosamínu), inulin (min. 0,5% FOS) lecitín ( min. 0,5% FOS), výťažok z yucca shidigera, taurín, cholín chlorid, kalcium karbonát, L-karnitín


Teraz testovacie balenie 500 g vo vedierku za výhodnú cenu. Otestujte a zistíte rozdiel ! Zakúpiť môžete v našom E-shope kliknutím na obrázok vybraného krmiva.

 

WELLCAN GOLD CAT KITTEN 34/22 špeciálna receptúra pre mačiatka a rastúce mačky

WELLCAN GOLD SUPER PREMIUM CAT KITTEN 34/22 Chicken and Rice
Špeciálna receptúra pre mačiatka s kuracím mäsom a ryžou
Jediným zdrojom uhľohydrátov sú ryža a kukurica
Vďaka kombinácii ingrediencií vrátane kuraťa, obilnín, vitamínov a minerálnych látok je WELLCAN GOLD SUPER PREMIUM CAT KITTEN 100% kompletné a vyvážené krmivo.
WELLCAN GOLD SUPER PREMIUM CAT KITTEN predstavuje všetko, čo Vaše mačiatko potrebuje k výžive, aby zostalo zdravé a šťastné. WELLCAN GOLD SUPER PREMIUM CAT KITTEN je tiež vhodné pre kotné a laktujúce mačky. Dajte Vášmu mačiatku skvelý štart do života.
WELLCAN GOLD je kompletná a vyvážená receptúra vyrobená z kvalitného mäsa, bohatého na bielkoviny a obilniny, ktorá bola špeciálne vyvinutá pre správny rast Vášho mačiatka a je taktiež vhodná pre kotné a laktujúce mačky. Táto špeciálna receptúra poskytuje všetky výživné látky, vitamíny a minerálne látky, ktoré Vaše mačiatko potrebuje na zabezpečenie správneho prechodu od materského mlieka na tuhú stravu. Sú to vysoko kvalitné bielkoviny, ktoré pomáhajú podporovať zdravie a udržiavajú Vaše mačiatko plné vitality, aby mohlo žiť svoj život naplno!
Zloženie: kuracie mäso, ryža, kukurica, kurací tuk, rybie mäso, hydrolyzovaná kuracia pečeň, repná dužina, droždie, vaječná múčka, rybí olej, minerály a vitamíny, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitínu), hydrolyzované kôrovce (zdroj glukosamínu), inulin (min. 0,5% FOS) lecitín ( min. 0,5% FOS), taurín


Teraz testovacie balenie 500 g vo vedierku za výhodnú cenu. Otestujte a zistíte rozdiel ! Zakúpiť môžete v našom E-shope kliknutím na obrázok vybraného krmiva.

WELLCAN GOLD CAT LIGHT 29/12 špeciálna receptúra pre dospelé mačky s nadváhou

WELLCAN GOLD SUPER PREMIUM CAT LIGHT 29/12 Chicken and Rice
Špeciálna receptúra pre mačky s nadváhou. S kuracím mäsom a ryžou s hairball tranzitným systémom
Jediným zdrojom uhľohydrátov sú ryža, kukurica a jačmeň
Mačky milujú chuť mäsa a inštinktívne vedia, čo je pre nich dobré, preto vedia oceniť kvalitné mäso. WELLCAN GOLD SUPER PREMIUM CAT LIGHT sú pripravované výlučne z kvalitného mäsa, starostlivo vybraného tak, aby Vaša mačka zo svojho krmiva získala maximum.
WELLCAN GOLD SUPER PREMIUM CAT LIGHT granule sú plné vysoko kvalitných bielkovín, vitamínov, minerálnych látok a chuťovo rozmanitých a zdravých zložiek. Granule sú vyrobené z kvalitného mäsa a sú kompletnou a vyváženou stravou na každý deň k udržaniu hmotnosti.
Zloženie: ryža, kukurica, kuracie mäso, kurací tuk, rybie mäso, jačmeň, hydrolyzovaná kuracia pečeň, kukuričný škrob, repná dužina, droždie, vaječná múčka, rybí olej, minerály a vitamíny, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitínu), hydrolyzované kôrovce (zdroj glukosamínu), inulin (min. 0,5% FOS) lecitín ( min. 0,5% FOS), taurín, cholín chlorid


Teraz testovacie balenie 500 g vo vedierku za výhodnú cenu. Otestujte a zistíte rozdiel ! Zakúpiť môžete v našom E-shope kliknutím na obrázok vybraného krmiva.

WELLCAN GOLD CAT SENIOR 28/20 špeciálna receptúra pre starnúce mačky

WELLCAN GOLD SUPER PREMIUM CAT SENIOR 28/20 Chicken and Rice
Špeciálna receptúra pre mačky seniorov. S kuracím mäsom a ryžou s hairball tranzitným systémom
Jediným zdrojom uhľohydrátov sú ryža, kukurica a jačmeň
Mačky milujú chuť mäsa a inštinktívne vedia, čo je pre nich dobré, preto vedia oceniť kvalitné mäso. WELLCAN GOLD SUPER PREMIUM CAT SENIOR sú pripravované výlučne z kvalitného mäsa, starostlivo vybraného tak, aby Vaša mačka zo svojho krmiva získala maximum.
WELLCAN GOLD SUPER PREMIUM CAT SENIOR granule sú plné vysoko kvalitných bielkovín, vitamínov, minerálnych látok a chuťovo rozmanitých a zdravých zložiek. Granule sú vyrobené z kvalitného mäsa a sú kompletnou a vyváženou stravou na každý deň pre mačky seniorov.
Zloženie: kuracie mäso, ryža, kukurica, kurací tuk, rybie mäso, jačmeň, hydrolyzovaná kuracia pečeň, kukuričný škrob, buničina (min. 5%), repná dužina, droždie, vaječná múčka, rybí olej, inulín (min. 0,5% FOS), lecitín (min. 0,5%), extrakt z yucca shidigera, cholín chlorid, minerály a vitamíny, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitínu), hydrolyzované kôrovce (zdroj glukosamínu), uhličitan vápenatý, inulin (min. 0,5% FOS), taurín, L-karnitín


Teraz testovacie balenie 500 g vo vedierku za výhodnú cenu. Otestujte a zistíte rozdiel ! Zakúpiť môžete v našom E-shope kliknutím na obrázok vybraného krmiva.

WELLCAN GOLD CAT SENSITIVE 32/18 špeciálna receptúra pre citlivé mačky

WELLCAN GOLD SUPER PREMIUM CAT SENSITIVE 32/18 Lamb and Rice
Špeciálna receptúra pre citlivé mačky. S jahňacím mäsom a ryžou s hairball tranzitným systémom.
Jediným zdrojom uhľohydrátov sú ryža a kukurica
Mačky milujú chuť mäsa a inštinktívne vedia, čo je pre nich dobré, preto vedia oceniť kvalitné mäso. WELLCAN GOLD SUPER PREMIUM CAT SENSITIVE sú pripravované výlučne z kvalitného mäsa, starostlivo vybraného tak, aby Vaša mačka zo svojho krmiva získala maximum.
Sterilizované a kastrované mačky majú tendenciu k problémom s močovým traktom. WELLCAN GOLD SUPER PREMIUM CAT SENSITIVE obsahuje správny pomer minerálnych látok a vitamínov, ktoré pomáhajú udržiavať zdravý močový trakt a podporujú prirodzenú obranyschopnosť mačky. Sterilizované a kastrované mačky sú viac náchylné k priberaniu na váhe. WELLCAN GOLD SUPER PREMIUM CAT SENIOR obsahuje špeciálne vyváženú kombináciu bielkovín a potrebných tukov, a tak pomáha udržiavať ideálnu hmotnosť Vašej mačky.
WELLCAN GOLD SUPER PREMIUM CAT SENSITIVE je 100% kompletné krmivo s kvalitnými ingredienciami, ktoré sú tak vynikajúce, ako aj zdravé. Ideálne pre mačky, ktoré žijú svoj život naplno!
Zloženie: jahňacie mäso, kukuričný škrob, ryža, kukurica, kurací tuk, hydrolyzovaná kuracia pečeň, rybie mäso, buničina (min. 5%), repná dužina, droždie, vaječná múčka, vitamíny a minerály, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitínu), hydrolyzované kôrovce (zdroj glukosamínu), rybí olej, inulín (min. 0,5% FOS), lecitín (min.5,0%), taurín, cholin chlorid


Teraz testovacie balenie 500 g vo vedierku za výhodnú cenu. Otestujte a zistíte rozdiel ! Zakúpiť môžete v našom E-shope kliknutím na obrázok vybraného krmiva.

WELLCAN GOLD CAT INDOOR 28/14 špeciálna receptúra pre mačky žijúce v byte

WELLCAN GOLD SUPER PREMIUM CAT INDOOR 28/14 Chicken and Rice
Špeciálna receptúra pre citlivé mačky. S kuracím mäsom a ryžou s hairball tranzitným systémom.
Jediným zdrojom uhľohydrátov sú ryža a kukurica.
Mačky milujú chuť mäsa a inštinktívne vedia, čo je pre nich dobré, preto vedia oceniť kvalitné mäso. WELLCAN GOLD SUPER PREMIUM CAT INDOOR sú pripravované výlučne z kvalitného mäsa, starostlivo vybraného tak, aby Vaša mačka zo svojho krmiva získala maximum.
Mačky, ktoré trávia väčšinu času v byte, dostávajú veľa lásky a pozornosti, ale pokiaľ ide o kŕmenie, potrebujú špeciálnu starostlivosť. Mačky žijúce v byte nie sú často v kontakte s prírodou, preto postrádajú benefity vonkajšieho prostredia. Zápach pri vyprázdňovaní môže byť problémom, ak bývate s mačkou v byte.
To je dôvod, prečo sme vyvinuli receptúru WELLCAN GOLD SUPER PREMIUM CAT INDOOR, ktorá spĺňa potreby týchto mačiek. 100% kompletné a vyvážené krmivo pre mačky žijúce v byte priamo nahrádza to, čo chýba Vašej mačke z prírody, vrátane zelenej trávy, ktorú mačky milujú žuť. Vaša mačka vie, že chutí úžasne, a Vy viete, že jej dávate všetky bielkoviny, vitamíny a minerálne látky, ktoré jej pomáhajú zostať šťastnou, plnou vitality a žiť svoj život naplno!
Zloženie: kuracie mäso, ryža, kukurica, jačmeň, rybie mäso, kurací tuk, hydrolyzovaná kuracia pečeň, hydrolyzovaný proteín, celulóz (min. 5%), repná dužina, vitamíny a minerály, droždie, vaječná múčka, kukuričný lepok, rybí olej, fruktooligosacharidy (min. 0,5%), lecitín (min. 0,5%), výťažok yucca shidigera, cholin chlorid, kalcium karbonát, hydinové mäso, nátrium chlorid, vitamín E (ako dl-alfa-tokoferolacetát), vitamín C (ako kyselina L-askorbová fosfát ), inulín (min. 0,5% FOS), taurín


Teraz testovacie balenie 500 g vo vedierku za výhodnú cenu. Otestujte a zistíte rozdiel ! Zakúpiť môžete v našom E-shope kliknutím na obrázok vybraného krmiva.

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky