SUPER PRÉMIUM KRMIVO PRE PSOV - Wellcan Gold Super Prémium krmivo pre psov a mačky

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

SUPER PRÉMIUM KRMIVO PRE PSOV

WELLCAN GOLD ADULT FISH AND RICE 24/13 ryby a ryža

WELLCAN GOLD SUPER PREMIUM FISH AND RICE so zeleninou obsahuje vysoko kvalitné a dobre stráviteľné ryby ( sleď a losos ), ryžu a zdravú zeleninu. Krmivo je vhodné pre všetkých dospelých psov, najmä pre tých, ktorý trpia alergiou na mäsové bielkoviny, majú citlivé žalúdky alebo kožné problémy. Kombinácia rybieho a rastlinného oleja, ktoré zabezpečia optimálny pomer mastných kyselín Omega - 6 a Omega - 3 podporuje zdravotnú nezávadnosť kože a srsti . WELLCAN GOLD SUPER PREMIUM FISH AND RICE obsahuje L - karnitín a taurín, ktoré podporujú dobrú psychickú kondíciu, vývoj svalov a dobrú funkciu srdca. Inulín, ktorý patrí do tzv fructoligo sacharidy ( FOS ), zlepšuje funkciu čriev tým, že podporuje ich prirodzené kmene baktérií. Zdroj chondroitín a glukosamín funguje ako spevňovač kostí, kĺbov a chrupaviek. Rovnako ako všetky receptúry tejto rady, ani WELLCAN GOLD SUPER PREMIUM FISH AND RICE neobsahuje pšenicu, sóju, krv ani žiadne geneticky modifikované ingrediencie.


Teraz testovacie balenie 500 g vo vedierku za výhodnú cenu. Otestujte a zistíte rozdiel ! Zakúpiť môžete v našom E-shope kliknutím na obrázok vybraného krmiva.

 
KÚPIŤ

WELLCAN GOLD ADULT GRAIN FREE 28/10 Chicken and Potato kura a zemiaky

Špeciálna hypoalergénna receptúra úplne bez obilia vhodná pre všetkých psov. Jediným zdrojom uhľohydrátov sú zemiaky a zelenina. WELLCAN GOLD SUPER PREMIUM GRAIN FREE hypoalergénna receptúra je bohatá na kvalitné kuracie mäso a zemiaky, vďaka ktorým sú zvlášť chutné, dobre tolerované a ľahko stráviteľné. Relatívne vysoký podiel bielkovín zaisťuje dobrý vývoj svalovej hmoty a dobrý stav srsti v každej fáze života. Ako u každej receptúry našich krmív rovnako aj ako v každej receptúre našej produktovej rady, tak aj tu sú všetky zložky najvyššej kvality a spracovávané pomocou najmodernejších metód a tiež ako všetky receptúry tejto rady ani WELLCAN GOLD SUPER PREMIUM GRAIN FREE neobsahuje pšenicu, sóju, krv ni žiadne geneticky modifikované ingrediencie.

Otestujte a zistíte rozdiel ! Zakúpiť môžete v našom E-shope kliknutím na obrázok vybraného krmiva.

WELLCAN GOLD ADULT LAMB AND RICE 24/14 jahňacie mäso a ryža

Špeciálna receptúra pre dospelých psov. Jahňa a ryža. Jediným zdrojom uhľohydrátov sú ryža a jačmeň. WELLCAN GOLD SUPER PREMIUM LAMB AND RICE je veľmi chutné kompletné krmivo pre dospelých psov s bežnou až nižšou aktivitou. Základom tejto receptúry je dehydrované jahňacie mäso, preto je veľmi vhodná pre psov s potravinovými alergiami. Ako zdroj karbohydrátov je použitá výborne stráviteľná ryža a jačmeň. Krmivo je taktiež vhodné pre psov, u ktorých je potrebné obmedziť príjem tukov na úpravu hmotnosti. Rovnako ako všetky receptúry tejto rady ani WELLCAN GOLD SUPER PREMIUM LAMB AND RICE neobsahuje pšenicu, sóju, krv ani žiadne geneticky modifikované ingrediencie.


Teraz testovacie balenie 500 g vo vedierku za výhodnú cenu. Otestujte a zistíte rozdiel ! Zakúpiť môžete v našom E-shope kliknutím na obrázok vybraného krmiva.

WELLCAN GOLD ADULT LIGHT AND SENIOR 18/8 Turkey and Rice morka a ryža   

Špeciálna receptúra pre psov s nadváhou ako aj pre psov seniorov. Morka s ryžou. WELLCAN GOLD SUPER PREMIUM LIGHT AND SENIOR bolo špeciálne vyvinuté krmivo pre obéznych a starších psov s nižšou úrovňou aktivity a nižšou potrebou energie. Bolo vyvinuté tak, aby sme zabezpečili vynikajúcu stráviteľnosť, pretože väčšina starších psov má oslabený tráviaci systém. Kombinácia morčacieho tuku, rybacieho tuku a rastlinného oleja, ktoré poskytujú optimálny pomer mastných kyselín Omega-6 a Omega-3 podporuje dobrú kondíciu kože a srsti. Táto formula tiež obsahuje inulín, ktorý zlepšuje funkciu čriev tým, že podporuje ich prirodzené kmene baktérií. Rovnako ako všetky receptúry tejto rady ani WELLCAN GOLD SUPER PREMIUM LIGHT AND SENIOR neobsahuje pšenicu, sóju, krv ani žiadne geneticky modifikované ingrediencie.

Otestujte a zistíte rozdiel ! Zakúpiť môžete v našom E-shope kliknutím na obrázok vybraného krmiva.

WELLCAN GOLD ADULT MAXI 24/14 Chicken and Rice kuracie mäso a ryža

Špeciálna receptúra pre dospelých psov veľkých plemien. S kuracím mäsom a ryžou. Krmivo WELLCAN GOLD SUPER PREMIUM ADULT MAXI bolo vyvinuté na pokrytie špeciálnych požiadaviek dospelých psov veľkých plemien, s veľkými granulami na zníženie tvorby zubného kameňa, podporu zubov a ústnej hygieny. Obsahuje dôležité živiny pre kosti a kĺby, ako sú glukosamín sulfát a chondroitín, ako aj vysoko kvalitné a ľahko stráviteľné kuracie mäso a ryžu. Toto vyvážené krmivo vďaka vyváženej hladine vitamínu C a E podporuje
vstrebávanie potravy vďaka čomu objem stolice bude malý.


Teraz testovacie balenie 500 g vo vedierku za výhodnú cenu. Otestujte a zistíte rozdiel ! Zakúpiť môžete v našom E-shope kliknutím na obrázok vybraného krmiva.

WELLCAN GOLD ADULT MAXI PERFORMANCE 25/15 Chicken and Rice kuracie mäso a ryža

Špeciálna receptúra pre dospelých psov v záťaži. S kuracím mäsom a ryžou.WELLCAN GOLD SUPER PREMIUM MAXI PERFORMANCE bolo vyvinuté pre špecifické potreby pracujúcich, závodných a výstavných psov. Toto krmivo obsahuje vysoko kvalitné a ľahko stráviteľné kuracie mäso, ryžu, vajcia a kurací tuk. To všetko psovi v záťaži zabezpečí dostatok energie na športový výkon a výbornú kvalitu srsti. Vďaka vysokej stráviteľnosti a výživnosti tejto receptúry ide aj o výbornú voľbu pre psov v rekonvalescencii po zdravotných ťažkostiach.

Otestujte a zistíte rozdiel ! Zakúpiť môžete v našom E-shope kliknutím na obrázok vybraného krmiva.

WELLCAN GOLD ADULT MAXI ULTRA ENERGY 31/21 Chicken and Rice kuracie mäso a ryža

Špeciálna receptúra pre vysoko zaťažených psov. S kuracím mäsom a ryžou. WELLCAN GOLD SUPER PREMIUM MAXI ULTRA ENERGY je určené pre tvrdo pracujúcich a športových psov, ako sú psy, ktorí pracujú u pohraničnej stráži, vo vojenských a policajných službách, záprahové psy ťahajúce sane ako napr. husky alebo lovecký psy. Vysoký obsah vitamínu E podporuje vstrebávanie potravy v tráviacom systéme. Vzhľadom k svojej vynikajúcej stráviteľnosti a mimoriadne vysokým obsahom energie, množstvo krmiva môžete podávať na normálnej úrovni počas drsných cvičení, lovu a sezóny výstav. Rovnako ako všetky receptúry tejto rady ani WELLCAN GOLD SUPER PREMIUM MAXI ULTRA ENERGY neobsahuje pšenicu, sóju, krv ani žiadne geneticky modifikované ingrediencie.

Otestujte a zistíte rozdiel ! Zakúpiť môžete v našom E-shope kliknutím na obrázok vybraného krmiva.

WELLCAN GOLD ADULT MINI 23/13 15kg Chicken and Rice kuracie mäso a ryža

Špeciálna receptúra pre dospelých psov malých plemien. Vďaka výberu granúl správnej veľkosti sa zvyčajne znižuje tvorba zubného kameňa a podporí zdravie zubov a ústna hygiena. Z tohto dôvodu sme pre Vás pripravili granule špeciálnej veľkosti pre potreby malých plemien. Krmivo WELLCAN GOLD SUPER PREMIUM ADULT MINI bol vyvinutý tak, aby spĺňal nutričné potreby psov malých plemien s normálnou úrovňou aktivity. Obsahuje vysokokvalitné ľahko stráviteľné kuracie mäso a ryžu. Toto vyvážené krmivo vďaka vyváženej hladine vitamínu C a E podporuje vstrebávanie potravy vďaka čomu objem stolice bude malý.


Teraz pre malé plemená aj elegantné malé 2kg balenie. Otestujte a zistíte rozdiel ! Zakúpiť môžete v našom E-shope kliknutím na obrázok vybraného krmiva.

WELLCAN GOLD ADULT WILD AND POTATO 19/10 15kg zverina a zemiaky

Špeciálna receptúra pre dospelých psov. Zverina a zemiaky. WELLCAN GOLD SUPER PREMIUM WILD AND POTATO sa vyrába podľa špeciálnej receptúry. Obsahuje výdatnú porciu zveriny a správne spracované zemiaky, ktoré majú vynikajúce nutričné hodnoty a veľmi vysokú stráviteľnosť. Krmivo je vhodné pre všetkých dospelých psov, najmä pre tých, ktoré trpia alergiou na lepok, majú citlivé žalúdky alebo kožné problémy. WELLCAN GOLD SUPER PREMIUM WILD AND POTATO obsahuje L - karnitín a taurín, ktoré podporujú dobrú psychickú kondíciu, vývoj svalov a dobrú funkciu srdca. Inulín, ktorý patrí do tzv fructoligo sacharidy ( FOS ), zlepšuje funkciu čriev tým, že podporuje ich prirodzené kmene baktérií. Ľahké a chutné krmivo so zdrojom chondroitínu a glukosamínu, ktoré fungujú ako spevňovače kostí, kĺbov a chrupaviek, je vhodné aj pre starších psov, alebo psov s miernou nadváhou.

Otestujte a zistíte rozdiel ! Zakúpiť môžete v našom E-shope kliknutím na obrázok vybraného krmiva.

WELLCAN GOLD PUPPY MAXI 27/16 Chicken and Rice kuracie mäso a ryža

Špeciálna receptúra pre šteniatka veľkých plemien. S kuracím mäsom a ryžou. Jediným zdrojom uhľohydrátov sú ryža a kukurica. Obdobie rastu šteniat veľkých plemien si žiada špeciálne výživové nároky. WELLCAN GOLD SUPER PREMIUM PUPPY MAXI bolo vyvinuté s prihliadnutím k špecifickým potrebám šteniat veľkých plemien. Vysoko kvalitné kuracie mäso zabezpečuje zdroj bielkovín pre správny rast a samozrejmosťou sú látky, ktoré podporujú optimálny vývoj kĺbov a kostí. Žiadne ďalšie prídavky nie sú potrebné. Túto receptúru odporúčame pre všetky šteňatá, ktorých predpokladaná váha v dospelosti presiahne 25 kg. Krmivo je tiež ideálne pre gravidné a dojčiace suky.


Teraz testovacie balenie 500 g vo vedierku za výhodnú cenu. Otestujte a zistíte rozdiel ! Zakúpiť môžete v našom E-shope kliknutím na obrázok vybraného krmiva.

WELLCAN GOLD PUPPY MINI 30/19 Chicken and Rice kuracie mäso a ryža

Špeciálna receptúra pre šteniatka malých plemien .S kuracím mäsom a ryžou. Správna výživa zohráva kľúčovú úlohu vo vývoji šteňaťa. WELLCAN GOLD SUPER PREMIUM PUPPY MINI bolo preto vyvinuté s maximálnou starostlivosťou presne tak, aby šteniatku malého vzrastu nič nechýbalo.Táto receptúra obsahuje vysoko kvalitné kuracie mäso, ktoré dodáva rastúcemu organizmu bielkoviny pre správny vývin. Optimálny pomer vápnika a fosforu podporuje harmonický vývoj šteňaťa. Toto krmivo je určené šteňatám, ktorých predpokladaná váha v dospelosti je menšia ako 25kg. Krmivo je tiež ideálne pre gravidné a dojčiace suky.


Teraz testovacie balenie 500 g vo vedierku za výhodnú cenu. Otestujte a zistíte rozdiel ! Zakúpiť môžete v našom E-shope kliknutím na obrázok vybraného krmiva.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky